• Zveřejnění výsledků zápisu dětí do 1. třídy - 30. 4. 2024 (úřední deska)
  • Zkoušky do sport. třídy - 7.  5. 2024 od 15 hodin (bližší informace sekce atletika)

Všichni strávníci jsou povinni seznámit se s Vnitřním řádem školní jídelny, jehož nedílnou součástí je i příloha s ceníkem obědů pro jednotlivé věkové kategorie. Tato příloha může být aktualizována během školního rok, a to s ohledem na růst cen potravin.

Výběr obědů, odhlášení obědů probíhá přes portál STRAVA.CZ.

Iveta Pavlidisová

Strava.cz

Portál Strava.cz

Portál strava.cz Vám umožní objednávat, přihlašovat či odhlašovat stravu přes Internet. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem.
Na portálu najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu.

Vaše přihlašovací údaje:
jídelna: 4407
uživatel: prijmenijmeno /žáka, žákyně/
heslo: prijmenijmeno

Doporučujeme všem si po prvním přihlášení změnit heslo.

______________________________________________________________________________

Odhlášování obědů - postup:

V aplikaci je nutné v záložce OBJEDNÁVKY zaškrtnout rámeček u dne, kdy chcete oběd odhlásit a následně kliknout na zelené tlačítko ODESLAT.

Další služby:

Pro Vaši kontrolu lze na horní liště stravy.cz kontrolovat Vaše platby a emailem Vám budou zasílána potvrzení o provedených objednávkách (resp.odhláškách), měsíční vyúčtování a informace o přijaté platbě. Vše lze upravit a nastavit ve vašem online účtu na www.strava.cz.

______________________________________________________________________________

Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android nebo iOS si můžete zdarma stáhnout na Google Play nebo na  App Store, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz