Rekordy školy

Rekordy školy od r. 1999

 

 

 

 

 

 

Chlapci

  mladší (6. - 7. třída) starší (8. - 9. třída)
60m  7,66 Horna Lukáš (06) 2019 7,44 Malec J.88
100m   11.87 Půta Vojtěch (03) 2019
150m 19,07 Štembera J.87 18,28 Bárta D. 98
300m 41,11 Štembera J.87 38,67 Slouka V.91
400m   53,71 Půta Vojtěch (03) 2019
800m 2:22,98 Bárta Dan  98 2:06,65 Krasl J.88
1000m 3:06,05 Juročko J.89 2:52,7 Krasl J.88
1500m 4:53,93 Juročko J.89 4:32,24 Krupčík 88
3 000m 12:00,27 (07)

Hübner Richard (2019)

11:55,00 Jeřábek Tomáš (03) 2018 
1500m př.  5:24,73 Bárta Dan, 98 4:53,17 Gaisl L.85
2 000mpř.   7:29,20 Šťovíček Jáchym (03) 2019
60m př. 8,86 Horna Lukáš (06) 2019 8,53 Dan Bárta ,98
100m př.   14,09 Dan Bárta , 98
200m př.   27,45 Malec J.88
výška 165 Juročko J.89 192 Malec J.88
dálka  Horna Lukáš (06), 564 cm (2019) 618 Cimbál P.85
trojskok   11.28 Václav Svoboda 01 (2017)
tyč 300 Štancl Jáchym,03 (2016) 421 Bárta Dan 98
koule

13.26 Horák Štěpán, 05 (2018)

14,74 Mikula K.87
kladivo   58,12 Janda T.88
disk   41,36 Mikula K.87
oštěp (500g) 27.44 Horák Štěpán (05) 2018 45,93 Šimek V.90
míček 63.48 Resler Adam (05) 2018 79,40 Suchý O.87
4 x 60 30,57 Koravský M, Horna L., Půta A., Malý P. (2019) 29,12 Půta V., Žampach L., Vávra V., Elgheriani A. (2019)
4x150 1:24,52 Koravský, Hubner, Půta A., Malý 1:15,16 Žampach, Kumsta, Půta, Vyčítal
3 x 300 2:32,11 Hartmann, Hrdý, Bílek 2:07,5 Zatloukal, Malec, Krasl
3000m chůze 19:10,92 Čech Radek, 98 15:44,8 Viker Z.85
1km/2km/3km chůze (silnice)

6:40 Kroupa Ondřej 08 (2019)

12:57 Roskovec Štěpán 06 (2019)

19:36 Segeš Vojtěch 04 (2019)

2000m/

1000m chůze

11:54,13 Viker M., 87

6:05,35 Lipavský Jakub, 00

11:54,74 Zounek Filip 02 (2017)

5 boj (ml.)/

7boj(st.ž.)

9 boj H

2635 Lukáš Horna 06 (2019)

 

3588 Jáchym Štancl (hala, 2017)

4975 b. Slouka V.91/

4300b Dan Bárta, 98

Dívky

  Mladší Starší
60m 8,10 Štanclová Vendula 03 (2016) 7,91 Košátková Pavla90
150m 19,32 Štanclová Vendula 03 (2016) 19,41 Vítová Petra 95
200m  

26,10  Vokálová Leona 01 (2017)

300m 44,29 Štanclová Vendula 03 (2016) 41,56 Vokálová Tereza, 98
400m    66,19 Kovářová Zuzana (04) 2019
600m 1:47,89 Žďánská Eliška 89 1:51,62 Marxová Pavlína, 98 (2012)
800m 2:31,29 Rožcová Lucie 92 2:23,06 Slouková Jana 86
1000m 3:26,24 Kartousová Radka 91 3:21,21 Žďánská Eliška 89
1500m 5:33,45 Marxová Pavlína 99 (2012) 5:25,62 Valeshová Anna 98 (2013)
3000m 13:59,97 Kučerová Veronika 06 (2019) 12:37,68 Friedrichová Šárka 00 (2014)
60m př. 9,57 Štanclová Vendula 03 (2016) 8,92 Tereza Vokálová 98 - 2013
100m př. 17,02 Vítová Petra 95 14,45 Tereza Vokálová 98 - 2013
200m př. 31,72 Vítová Petra 95 28,87  Vokálová Leona 01 (2016)
300m př.   44,37 Vokálová Leona 01 (2017)
400m př.   67,15 Vokálová Leona 01 (2017)
1 500m př.   6:22.09 Charvátová Sára 04 (2018)
dálka

529  Pavlínová Kristýna 95

529 Kučerová Barbora 04 (2017)

579 cm  Vokálová Leona 01 (2017)
trojskok   11,47 Vokálová Leona 01 (2017)
výška 161 Hamáčková Barbora 92 171 cmZelinková Kateřina 98 
tyč 195 Ťukalová Darina 96 300 cm Vokálová Leona 01
koule 11,33 Havránková Lucie 90 13,34 Havránková Lucie 90
kladivo 28,91 Havránková Lucie 90 46,07 Markalousová Karolína 92
disk 26,74 Havránková Lucie 90 33,45 Ungermannová Barbora 85
oštěp (400g)  26.27 Preislerová Josefína (06) 2019 36,85 Ungermannová Barbora 85
míček 49,40 Sankotová Veronika 92  
4 x 60 31,86 Hudrlíková B., Dusilová A., Kottová N., Kučerová B. 04 (2017) 31,03 Preislerová, Kojzarová L., Dobiášová D.Hornová K., 88
4x150 1:26,14 Sochorová A., Latislavová, Levinská, Boková 1:24,40 Dusilová, Kovářová, Koťátková, Kučerová B.
3 x 300   2:11,23 Vítová P. ,Balousová D. Pavlínová K. 95
3000 m chůze 16:59,74 Friedrichová Šárka, 00 (2013) 17:00.80 Friedrichová Šárka, 00 (2014 - hala)
2000m ch./1000m chůze

11:28,7 Trunečková Viktorie, 04 (2017)

5:08,55 Pfefferová Andrea, 99

10:57,0, Drobníková Rozálie, 04 (2019)
1km/2km/3km chůze (silnice)

6:37 Šikolová Anna 08 (2019)

13:32 Taušová Hana 07 (2019)

16:53 Drobníková Rozálie 04 (2019)
5km chůze   29:02 Friedrichová Šárka (2014, Poděbrady)

7 boj /

5boj ml.ž.

 3182 Štanclová Vendula 03 (2016)

4 750b Vokálová Tereza,98 dráha/

3301 b Vokálová Tereza 98 (hala)2013

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

20.02.2020 - E-SHOP školní kolekce již běží!!!
10.02.2020 - Výstraha
06.02.2020 - Projekt Mladý vynálezce
23.01.2020 - Pomozte nám-sbírka pro útulek Dášenka
23.01.2020 - Atletická přípravka

 

Novinky

Lyžuj lesy
19.02.2020
MČR v chůzi v hale 2020
09.02.2020

 

ZŠ Pasířská