Atletika 2020/2021

Vážení sportovní přátelé,

v příštím školním roce budou ATLETICKÉ TRÉNINKY (sportovní třídy – 2. st., atletické přípravky – 1. st.) rozděleny následovně:

DEN

TŘÍDA

TRENÉR

ČAS

PONDĚLÍ

7. A

Randák,Černý

14.30 – 16.00

ÚTERÝ

8. A + 9. A

3. tř.

4. -5. tř. Liaz

Randák, Hájek

Kvapilová

Dočekal

14.30 – 16.00

14 – 15.00

16-17.30

STŘEDA

6. A + 7. A

 

2. tř.

Randák, Chmelík, Černý (Hájek/Šatra)

Machová

14.30 – 16.00

 

14 -15.30

ČTVRTEK

8. A + 9. A

1. tř.

4. -5. tř. Liaz

Randák, Hájek

Sikorová, Správková

Dočekal

14.30 – 16.00

14-15.30

16 – 17.30

PÁTEK

6. A

4. -5. tř.  ŠAK

Randák, Velová

Šatra

14.30 – 16.00

14 -15.30

 

SOUSTŘEDĚNÍ SPORTOVNÍCH TŘÍD

Zimní - Zvonice : 3. 1.2021 Ne – 8. 1. 2021 Pá

Letní - Drhleny : 19. 4.2021 Po – 23. 4. 2021 Pá

 

Přijímací testy do sportovní 6. tř.: duben (upřesníme)

 

Příspěvky ŠAK: 

1. - 2. tř.                      1500,-

3., 4. - 5. tř.                 2000,-

(příspěvky pro přípravky budou zohledňovat situaci z jara, kdy v dubnu/květnu tréninky neprobíhaly, buď jejich snížením pro pokračující zájemce o atletiku nebo individuálním vyrovnáním)

2. st.                            2700,- (1x trénink 1350,-)

                                    budou snížené o poměrnou část za jaro 2020

- Atletické přípravky letošních žáků 3. ročníků budou pokračovat dále u nás na škole! Rozšiřujeme tréninky o skupinu 4. - 5. třída (ŠAK)!

Paralelně existuje přípravka při AO TJ LIAZ, která je zajišťovaná tímto oddílem (vlastní trenéři) za jejich členské příspěvky.

- Rodičům žáků letošního 9. ročníku budou navráceny poměrnou částkou příspěvky za neuskutečněné tréninky za 2 měsíce.

- Žákům letošního 6. až 8. ročníku budou příspěvky v nadcházejím roce poměrnou částkou sníženy.

 

Seznam přihlášených žáků do budoucí ST 6. A 2020/2021

 

 

 

 

 

Č.

příjmení

jméno

přihláška

1.

Brejcha

Lukáš

Pas. 5. A

ANO

2.

Elis

Martin

Pas. 5. A

ANO

3.

Havránková

Anežka

Pas. 5. A

ANO

4.

Havránková

Eliška

Pas. 5. A

nesp.část

5.

Krátký

Šimon

Pas. 5. A

ANO

6.

Krejčů

Matyáš

Pas. 5. A

ANO

7.

Tesařová

Kateřina

Pas. 5. A

NE

8.

Trochtová

Anežka

Pas. 5. A

ANO

9.

Beneš

Matěj

Pas. 5. B

ANO

10.

Elgheriani

Amal

Pas. 5. B

ANO

11.

Nýdrle 

Miloslav

Pas. 5. B

ANO

12.

Plaček

Vojtěch

Pas. 5. B

ANO

13.

Povr

Štěpán

Pas. 5. B

ANO

14.

Sajdl

Samuel

Pas. 5. B

ANO

15.

Stránský

Matyáš

Pas. 5. B

ANO

16.

Matějková ?

Barbora

Pas. 5. B

NE.

17.

Sodomková

Anna

5.květen

ANO

18.

Kurilla

Tobiáš

Kokonín

ANO

19.

Krejsová

Ester

 

ANO

20.

Kumstátová

Kateřina

5.květen

ANO

21.

Pechatá

Nikola

Rýnovice

ANO

22.

Drdová

Eliška

5.květen

ANO

23.

Šrek

Hynek

Rychnov

ANO

24.

Chutic

Jakub

Rádlo

ANO

25.

Jarůšek

Sáva

5.květen

ANO

26.

Vybíral

Pavel

Šumava

ANO

27.

Šnajdr

Jakub

Vratislavice

ANO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

27.11.2020 - Stravování žáků při distanční výuce
26.11.2020 - Organizace výuky od 30. 11. 2020
21.11.2020 - NÁVRAT ŽÁKŮ DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL
12.11.2020 - Návrat žáků 1. ročníku a 2. ročníku do školy
03.11.2020 - Přehled subjektů zajišťujících péči o děti, mládež v nouzovém režimu

 

Novinky

MČR družstev a stříbrné st. žákyně
05.10.2020
MČR žactva
21.09.2020

 

ZŠ Pasířská