Mistrovství Čech_Praha

Sobota 15. 9. byla nabitá atletikou a žáci z naší školy rovněž přispěli k parádním výsledkům družstev TJ LIAZ.
V Praze na Slavii se konalo Mistrovství Čech (skupina A), kde měl po delší pauze náš oddíl zastoupení jak v děvčatech, tak v chlapcích.
Holky obhajují loňské celkové prvenství, kluci výrazně překvapili samotným postupem do letošního SF MČR.
Nás může těšit, že děvčata nenechala nikoho na pochybách, že to s mistrovskou obhajobou myslí vážně a vyhrála!
Klukům kromě medaile utekl i postup, ale 4. místo by před samotným závodem každý považoval ze veliký úspěch.
Ať už závodníky ze ZŠ Pasířská trénují specializovaní trenéři nebo navštěvují školní tréninky, jak jim, tak všem, kdo se jim věnuje díky za parádní představení jablonecké atletiky.
V individuálních disciplínách bodovali: Trunečková Viktorie (11b), Žampach Lukáš (10b), Vyčítal David (9b), Psotiak Max (8b), Sochorová Adéla (8b), Mataj Ondřej (7b), Kučerová Barbora (7b), Jeřábek Tomáš (5b), Duben Adam (4b), Kovářová Zuzana (3b), Horák Štěpán (3b), Kottová Natálie (2,5b), Malý Petr (2b).
Další závodníci bodovali ve štafetách (Půta Vojtěch, Dusilová Aneta, Koravský Matěj, Vávra Vojtěch)
V ten samý den byla na Střelnice stejná soutěž, ale vyšší dorostenecké kategorie, kde děvčata vybojovala 3. místo a také postoupila do finále MČR. Součástí týmu byly i Sára Charvátová a Kačka Svárovská, které svými body ke konečnému výsledku přispěly.

23.09.2020 - ŘEDITELSKÉ VOLNO dne 25. 9. 2020
19.09.2020 - Logická olympiáda
18.09.2020 - Důležité informace pro žáky 2. stupně a jejich zákonné zástupce
18.09.2020 - Informace pro zákonné zástupce žáka - přímého kontaktu s osobou s prokázaným onemocněním COVID-19