KP ve víceboji čtyřčlenných družstev mladšího žactva - 3.2.2017

Na KP ve víceboji čtyřčlenných družstev mladšího žactva se neztratili ani naši nejmladší
atleti Sportovního střediska. V kategorii mladších žákyň jsme postavili 3 týmy a hned dva týmy si odváží zlatou a bronzovou medaili.
Jasné vítězství družstva Liazu "A" ve složení Kottová Natálie, Hudrlíková Bára, Kučerová Bára a Richterová Katka.
Holky předvedly jako tým velmi vyrovnané výkony a s přehledem vyhrály.
V kategorii mladších žáků jsme nasadili také 3 týmy a nejsilnější tým "A" vybojoval krásné druhé místo ve složení Princ Roman, Svoboda Ondřej, Štancl Jonáš a Nykrín David.
Z SpS startovalo celkem 14 mladých atletů a atletek. Z toho 8 holek a 6 kluků.
Mladší žákyně ,,,,,
Výkony jednotlivců: Kottová - 60 m 9,07 s dálka 434 cm, koule (2 kg) 8,25 m
                            Hudrlíková - 8,47 s, 456 cm, 9,04 m
                            Kučerová - 9,05 s, 398 cm, 8,06 m
                            Richterová - 8,46 s, 401 cm, 8,30 m
Štafeta 4x 150 m v čase 1:25,50 min.
Druhý tým ve složení Kovářová Zuzana, Sochorová Adéla, Němcová Jana a Latislavová Eliška vybojoval nádherné 3. místo a zaslouží velkou pochvalu.
Výkony jednotlivců: Kovářová -  9,03 s, 416 cm, 6,94 m
                            Sochorová Adéla - 9,72 s, 324 cm, 5,80 m
                            Němcová - 9,42 s, 356 cm, 6,33 m
                            Latislavová - 9,12 s, 367 cm, 6,10 m
Štafeta 4x 150 m v čase 1:33,47 min.
Nejlepší závodnicí je jednoznačně Barbora Hudrlíková, která měla nejvyrovnanější výkony.
Liaz dále postavil ještě jeden tým, který se ale medailově neprosadil.
Ml.žákyně "C" ve složení Koťátková Bára, Štruplová Julie, Čížková Kristýna a Taušová Daniela

Mladší žáci ,,,,,
Kluci bojovali a nakonec obsadili krásné 2. místo.
Výkony jednotlivců: Princ - 8,65 s, 466 cm, 7,90 m
                            Svoboda - 9,65 s, 404 cm, 6,51 m
                            Štancl - 9,97 s, 370 cm, 7,14 m
                            Nykrín - 9,49 s, 356 cm, 7,29 m
Štafeta 4x 150 m v čase 1:31,80 min.

Složení dalších dvou týmů, které se medailově neprosadily.
Ml.žáci "B" ve složení Mataj Ondřej, Vobořil Petr, Vávra Vojtěch a Svoboda Jakub
Ml.žáci "C" ve složení Černý Adam, Dědeček David, Herrmann Dominik a Elgheriani Adam
Nejlepším závodníkem, který mě velice překvapil byl Vojta Vávra z třetího týmu. V dálce
předvedl solidní výkon 417 cm a 60 m běžel v čase 9,13 s.
Nejlepším závodníkem Liazu je Princ Roman.
Všem za bojovnost a týmového ducha velké poděkování.
Jirka
     
 

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

26.11.2020 - Organizace výuky od 30. 11. 2020
21.11.2020 - NÁVRAT ŽÁKŮ DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL
12.11.2020 - Návrat žáků 1. ročníku a 2. ročníku do školy
03.11.2020 - Přehled subjektů zajišťujících péči o děti, mládež v nouzovém režimu
01.11.2020 - Aktuality týdne od 2. 11. 2020 do 6. 11. 2020

 

Novinky

MČR družstev a stříbrné st. žákyně
05.10.2020
MČR žactva
21.09.2020

 

ZŠ Pasířská