Chodecké závody

Ve středu 23. 11. jsme uspořádali oddílový přebor v chůzi. Mladí Liazáci se utkali na tratích 1 000m a 2 000m.
V tomto klání se z žáků naší školy na stupně probojovali mezi mladšími na 1km Róza Drobníková (3. místo), Vojta Segeš (1. místo) a na dvojnásobné trati Sára Stadlerová (2. místo) a Káťa Svárovská (3. místo), mezi chlapci Filip Zounek (3. místo). 
Díky za účast zaslouží i další závodníci: Tereza Matoušková, Saša Gáborová, Zuzka Fadrhonsová, František Jaroš a David Vyčítal.

400m chůze
1. Sochorová Tereza 2010 LIAZ 3:01,1

1 000m chůze – hoši
1. Vojtěch Segeš 2004 LIAZ 7:27,2

1 000m chůze – děvčata

1. Klimentová Anna 07 Jiskra Nový Bor 6:36,0
2. Sochorová Adéla 05 LIAZ 6:36,5
3. Drobníková Rozálie 04 LIAZ 6:42,9
4. Štěpánková Lucie 07 Jiskra Nový Bor 6:43,4
5. Půčková Pavla 07 Jiskra Nový Bor 7:08,2
6. Nováková Lucie 07 Jiskra Nový Bor 7:09,9
7. Bočková Veronika 06 Jiskra Nový Bor 7:41,5
8. Matoušková Tereza 04 LIAZ 7:56,3
9. Vrbová Lucie 04 LIAZ 7:56,6

2 000m chůze - děvčata
1. Süsserová Kristýna 01 LIAZ 12:35,5
2. Stadlerová Sarah 02 LIAZ 13:18,9
3. Svárovská Kateřina 04 LIAZ 14:20,7
4. Gáborová Alexandra 02 LIAZ 14:25,6
5. Fadrhonsová Zuzana 02 LIAZ 14:51,3

2 000m chůze – hoši
1. Mykhaylo Hetsyanyn 00 LIAZ 10:27,5
2. Mykola Hetsyanyn 00 LIAZ 10:36,8
3. Zounek Filip 02 LIAZ 14:09,6
4. Jaroš František 02 LIAZ 14:09,8
5. Vyčítal David 03 LIAZ 14:11,8

3 000m chůze 
1. Nedvídek Martin 75 AC Rumburk 13:19,4
2. Reinová Miloslava 68 AC Rumburk 17:44,3
3. Rein Jan 63 AC Rumburk 17:44,7
4. Fürstová Veronika 01 AC Rumburk 17:58,9
5. Holičová Karolína 02 AC Rumburk 18:48,8

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

26.11.2020 - Organizace výuky od 30. 11. 2020
21.11.2020 - NÁVRAT ŽÁKŮ DO ZÁKLADNÍCH ŠKOL
12.11.2020 - Návrat žáků 1. ročníku a 2. ročníku do školy
03.11.2020 - Přehled subjektů zajišťujících péči o děti, mládež v nouzovém režimu
01.11.2020 - Aktuality týdne od 2. 11. 2020 do 6. 11. 2020

 

Novinky

MČR družstev a stříbrné st. žákyně
05.10.2020
MČR žactva
21.09.2020

 

ZŠ Pasířská