Jsme ve finále Poháru rozhlasu!!!

Družstva mladších a starších žákyň dokázala ovládnout krajské finále této meziškolní soutěže v Turnově a postoupila do republikového finále!
Tento úžasný úspěch je odměnou žákům za jejich píli a snahu, trenérům pak za soustavnou práci při jejich přípravě.
V družstvu mladších žákyň se o tento perfektní výsledek postarala následující děvčata:
Bára Hudrlíková, Barbora Kučerová, Sára Charvátová, Natálie Kottová, Natálie Hořčičková,Ema Marková, Nikola Soukupová, Vendula Štanclová a Lucie Strnádková.
Za starší děvčata bojovala:
Hana Koucká, Daniela Kubalová, Anežka Voštová, Vanesa Patříčková, Veronika Strnádková, Kateřina Doležalová, Alžběta Veličková a Leona Vokálová.

Starší žákyně nasbíraly celkem 6351 bodů, mladší 5726 .

V krajském finále měli dvojí zastoupení i naši chlapci. Starší obsadili 6. místo (5677) a mladší 8. pozici (4158).

Mladší žáci:
Lukáš Žampach, David Vyčítal, David Kumsta, Vítězslav Hušek, Filip Gottštein, Filip Zounek, Karel Velička a Jáchym Štancl.

Starší žáci:
Matyáš Sobota, Adam Vacek, Václav Svoboda, Michal Nykrín, Jan Ederer, Jan Chmelař, Daniel Missbach, Patrik Javůrek, David Kahl, Mykhaylo a Mykola Hetsyanynovi.

Všem moc díky za reprezentaci školy!!!

23.09.2020 - ŘEDITELSKÉ VOLNO dne 25. 9. 2020
19.09.2020 - Logická olympiáda
18.09.2020 - Důležité informace pro žáky 2. stupně a jejich zákonné zástupce
18.09.2020 - Informace pro zákonné zástupce žáka - přímého kontaktu s osobou s prokázaným onemocněním COVID-19