KROUŽEK PRO NADANÉ ŽÁKY

Kroužek pro nadané žáky z pátých tříd začal v polovině ledna. Nabídku dostalo deset dětí, ale jen šest chlapců bylo ochotných se v pátek po vyučování scházet. Jde o partu šikovných kluků,
kteří se zúčastnili úspěšně Logické olympiády, okresního kola Matematické olympiády, zabodovali v Matematickém klokanovi a teď půjdou soutěžit v okresní Pythagoriádě. Na kroužku se nejprve naučili dvě moje oblíbené jednoduché hry a pak postupně spousty deskových her, z nichž nejoblíbenější je asi Da Vinciho code. Několikrát se stalo, že jsme hodinu přetáhli než kluci dohráli, naštěstí jsme oběd vždy stihli. Příští školní rok se s námi čtyři z nich rozloučí, protože nastoupí do primy na víceletém gymnáziu. Školní rok pomalu končí, a proto jim všem přeju hodně úspěchů a děkuju za spolupráci.

Mgr. Vladimír Drábek, vedoucí kroužku

10.12.2019 - Z M Ě N Y V E S B Ě R U P A P Í R U