NADANÉ DĚTI

Vážení rodiče,

v souvislosti s testy Mensy, které podstoupilo více než 40 našich dětí v květnu tohoto roku - mimochodem s úžasnými výsledky - a naším prvním individuálním vzdělávacím plánem pro nadané dítě s požehnáním ped.-psych- poradny, vyvíjíme v současné době cílenější a propracovanější systém péče o naše šikovné a chytré děti. Budu potěšen, pokud při procházení našich webových stránek občas kliknete na ikonku "NADANÉ DĚTI", která se nachází v hlavním horizontálním menu a seznámíte se s aktivitami, které naše škola v této oblasti našim nadaným dětem nabízí. Budu též vděčný za jakékoli konstruktivní nápady a připomínky, které se budou péče o tyto děti, resp. nabídky zajímavých aktivit týkat. Jako člen Mensy Vás také rád budu seznamovat se zajímavými aktivitami a akcemi, které Mensa v našem kraji bude organizovat.

Mgr. Jiří Vondráček, ředitel školy

19.09.2020 - Logická olympiáda
18.09.2020 - Důležité informace pro žáky 2. stupně a jejich zákonné zástupce
18.09.2020 - Informace pro zákonné zástupce žáka - přímého kontaktu s osobou s prokázaným onemocněním COVID-19