Závody Lyžuj Lesy

04
02/ 2019

Druhého ročníku Lyžuj Lesy v běhu na lyžích, konaných 30. ledna 2019 na jabloneckém Kolečku, se zúčastnila ZŠ Pasířská v hojném počtu. Na trať 700 a 1 200 m se vydalo 35 dětí z naší školy. Pro děti je lákadlem také rozdělení na registrované (ti, kteří docházejí pravidelně do lyžařských oddílů) a na neregistrované lyžaře a lyžařky (ti, kteří mají zájem si vyzkoušet běh na lyžích, nebo jezdí na běžkách s rodinou).

Počasí nám přálo, sluníčko se přišlo podívat, jak se děti snaží a krásně lyžují. Měli jsme perfektně připravenou trať s několika překážkami. Lyžaři museli překonat nakloněnou rovinu, podjet překážku, přeskočit stříšky, projet slalom, zvládnout zákeřnou osmičku a couváním se dostat do cíle. Starší registrovaní lyžaři měli navíc muldy a skok.

Vyzvednout musíme skvělý výkon Jaromíra Jakubíka, který vybojoval úžasné první místo. Stříbro získala Zuzana Kovářová. Na třetí stupínek v různých kategoriích vystoupily Barbora Matějková, Sára Boková a Kateřina Svárovská. Bronzový stupínek obsadil také Jáchym Šťovíček. Natálie Kottová a Vratislav Ondráček skončili těsně pod stupni vítězů a odnesli si pomyslnou bramborovou medaili.

Všechny děti si zaslouží obrovskou pochvalu za předvedené výkony a poklonu za odvahu postavit se na start. Doufáme, že se jim závody líbily a že si je příští rok budou chtít zopakovat a třeba vylepšit svůj dosavadní výkon.

Fotogalerie závodu a kompletní výsledky jsou k nahlédnutí na www.lyzujlesy.cz.

Kamila Knopová

 

ze světa školy   |   Ze světa jazyků   |   Ze světa kultury   |   Ze světa vědy   |   Ze světa sportu   |  

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

08.09.2021 - Výsledky losování žáků 3. ročníku pro přijetí do školní družiny
07.09.2021 - Příspěvky sportovní třídy a atletické přípravky
06.09.2021 - Losování žáků 3. ročníku pro přijetí do školní družiny
03.09.2021 - Výsledky testování
30.08.2021 - Návrat do školy, testování

 

Novinky

European Kids Athletics Games 2021
06.09.2021
Pomáháme Viktorce
11.05.2021

 

ZŠ Pasířská