MČR družstev a stříbrné st. žákyně

05
10/ 2020

Při prvním říjnovém víkendu se uskutečnila dvě vrcholová mistrovství družstev. Na republice v Jablonci (dorostenci, - ky) a v Kolíně (st. žactvo) se představili i zástupci z naší školy.

Trio Barbora Duždová, Natali Psotiaková a Adriana Benková pomohly dorosteneckému výběru LIAZu ke 4. místu. Tu samou příčku obsadili i dorostenci. Je potěšující, že v obou týmech domácího oddílu dál a úspěšně závodí bývalí žáci ZŠ Pasířské Jáchym Štancl, Karel Velička, Vendula Štanclová, Adam Papoušek, Aneta Dusilová, Max Psotiak, Ondřej Mataj, Votěch Vávra, Zuzana Kovářová, Adam Černý, Natálie Kottová nebo Tomáš Jeřábek.

V neděli 4. 10. pak cinkla pro náš oddíl stříbrná medaile v kategorii st. žákyň. Kluci obsadili 5. místo (s nevelkým odstupem za bronzem). Součástí obou týmů byli i loňští a letošní deváťáci, část osmičky a jedna sedmačka.

Naší školu reprezentovali:

Adéla Sochorová, Kristýna Mádlová, Zuzana Krevňáková, Eliška Vojtíšková, Josefína Preislerová, Hana Taušová, Anna Šikolová

Lukáš Horna, Matěj Koravský, Petr Malý, Ondřej Umlauf, Dominik Rozkovec, Richard Hübner, Jan Rýdl, Matěj Neduchal

Z loňského ročníku:

Štěpán Horák, Jonáš Turek, Jonáš Štancl, Kristýna Čížková.

Nejvíce se zaskvěla dvojnásobě vítězná Adéla Sochorová na 60m (vylepšený rekord školy) a dálce, Lukáš Horna na 60m (vyrovnaný rekord školy) a 150m (překonaný rekord školy), Richard Hübner (vylepšený rekord školy na 1 500m př.), Matěj Koravský (jen 5 setin za rekordem školy na 300m), Eliška Vojtíšková (vítězka kladiva) nebo Hana Taušová (splněný limit na MČR v chůzi na 3 000m)

Všem děkujeme za účast a perfektní reprezentaci našeho města, oddílu i kraje! 

 

ze světa školy   |   Ze světa jazyků   |   Ze světa kultury   |   Ze světa vědy   |   Ze světa sportu   |  

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

11.04.2021 - Jak postupovat při zjištění pozitivního výsledku při testování ve škole
07.04.2021 - ORGANIZACE VÝUKY OD 12. DUBNA 2021 - AKTUALIZACE
26.03.2021 - Den otevřených dveří online
18.03.2021 - ZÁPIS K POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZCE PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022
12.03.2021 - PROJEKT POMÁHÁME POHYBEM BARUNCE V CÍLI

 

Novinky

Pomáháme Barunce a Viktorce
11.03.2021
Vicemistr ČR v krosu Richard Hübner
13.12.2020

 

ZŠ Pasířská