PROVOZ A VNITŘNÍ ŘÁD PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

09/ 2020

Vzhledem k epidemiologické situaci v České republice a nepředvídatelnému vývoji šíření onemocnění COVID-19 vydalo MŠMT metodický pokyn "Provoz škol a školských zařízení pro školní rok 2020/2021 vzhledem ke COVID-19", jehož záměrem i cílem je omezit šíření onemocnění COVID-19.

Vedení školy seznámilo pedagogy, žáky a jejich zákonné zástupce s požadovanými opatřeními a doporučeními a shrnulo je v dokumentu "Provoz a vnitřní řežim školy ve školním roce 2020/2021". V tomto dokumentu vymezilo pravidla a povinnosti pro všechny výše uvedené strany (žáky, zákonné zástupce a školu).

Všem žákům naší školy byl tento dokument předán v tištěné podobě. Žádáme zákonné zástupce, aby si ho podrobně prostudovali a seznámili se podrobně s jeho obsahem, podepsali a dokument poslali zpět do školy (předat třídnímu učiteli).

Informace k potvrzování alergií žáků

Dle sdělení právníka Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost České republiky je právně dostačující „Čestné prohlášení rodičů“ (ke stažení níže), které by mělo být obsahovat, že dítě je v péči alergologického lékaře  a že v případě akutního respiračního onemocnění s teplotami se zákonný zástupce bez prodlení obrátí na dětského ošetřujícího lékaře.

Nepožadujeme doložení lékařskou zprávou ani kopií očkovacího průkazu!!!

Děkujeme za prostudování a za spolupráci při zvládání pro nás všechny nepředvídatelné a nejisté doby.

Mgr. Jitka Šťovíčková, ředitelka školy

19.09.2020 - Logická olympiáda
18.09.2020 - Důležité informace pro žáky 2. stupně a jejich zákonné zástupce
18.09.2020 - Informace pro zákonné zástupce žáka - přímého kontaktu s osobou s prokázaným onemocněním COVID-19