PROJEKT POMÁHÁME POHYBEM BARUNCE V CÍLI

12
03/ 2021
Pomáháme pohybem Barunce

Milí žáci, vážení rodiče a přátelé školy, podařila se neuvěřitelná věc!!!

Během pouhých dvou dnů ode dne, kdy byl náš projekt “Pomáháme pohybem Barunce” zveřejněn v aplikaci EPP, se podařilo cíl naplnit!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Požadovaný počet bodů cca 70 000 se ukrajoval neuvěřitelným tempem každou hodinu. Naši žáci již od konce února sbírali body, které pak zpětně darovali Barunce. Také díky podpoře široké veřejnosti se vše urychlilo. Jako tornádo.Nyní se naše škola zaměří na druhou část projektu, a to “Pomáháme pohybem Viktorce”. Na Viktorčiny rehabilitace budou přispívat jen žáci naší školy v rámci tělesné výchovy a sportovní přípravy. Do projektu se zapojí distanční formou. Vše bude realizováno přes google classroom. 


  • Poděkování

Velké poděkování a slova chvály za ochotu udělat něco dobrého v těžké době patří všem, kteří se do projektu zapojili. Základ realizačního týmu projektu tvořili právě žáci naší školy a dokázali, že nejsme pouze sportovní škola, ale že jsme škola s velkým srdcem.

Zvláštní poděkování náleží koordinátorovi tohoto projektu Mgr. Michalu Šatrovi, který byl nejen iniciátorem této myšlenky,  ale i realizátorem celé akce. Bez jeho odvahy, cílevědomosti a elánu by nebylo startu ani cíle. 

Děkujeme Nadaci ČEZ za smysluplný projekt Pomáhej pohybem, který umožnil zapojit se do pomoci potřebným i těm, kteří nemají možnost přispět finančně a přesto chtějí pomoci.Mezi ně patří i děti. 

Touto formou předávám všem výše jmenovaným poděkování i za manželé Drápalíkovi - rodiče Barunky, které překvapila rychlost naplnění cíle, obrovská solidarita a nadšení žáků, pedagogů naší školy i veřejnosti pro tento projekt. 

Tím ale náš projekt "Pomáháme pohybem Barunce" ještě není ukončen ....... zbývá se osobně potkat a seznámit hlavní hrdiny tohoto příběhu - Barunku a její rodinu s žáky naší školy. Společně jste napsali neuvěřitelný příběh.

Děkujeme.

Mgr. Jitka Šťovíčková - ředitelka školy a všichni, kteří měli příležitost prožívat tento krátký, ale intenzivní příběh s vámi

 

 

ze světa školy   |   Ze světa jazyků   |   Ze světa kultury   |   Ze světa vědy   |   Ze světa sportu   |  

 


www.atletikajbc.cz

ze světa školy

11.04.2021 - Jak postupovat při zjištění pozitivního výsledku při testování ve škole
07.04.2021 - ORGANIZACE VÝUKY OD 12. DUBNA 2021 - AKTUALIZACE
26.03.2021 - Den otevřených dveří online
18.03.2021 - ZÁPIS K POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZCE PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022
12.03.2021 - PROJEKT POMÁHÁME POHYBEM BARUNCE V CÍLI

 

Novinky

Pomáháme Barunce a Viktorce
11.03.2021
Vicemistr ČR v krosu Richard Hübner
13.12.2020

 

ZŠ Pasířská