Pomoc Moravě

07/ 2021

Vážení pedagogové 2. stupně a rodiče žáků 2. stupně, ale i žákům 2. stupně,

děkujeme za zapojení se podpory Moravy, kterou postihla přírodní katastrofa.

Učitelé 2. stupně se zřekli květin a dárků, které jim žáci na konci školní roku předávají jako osobní poděkování za jejich práci. Vyzvali jsme pouze ústně žáky a  jejich rodiče, aby peníze určené k nákupu těchto dárků přinesli raději do společné sbírky na obnovu běžného života na v postižených částech Moravy.

Do projektu pomoci Moravě se zapojila z 1. stupně i třída 5.B, která zůstatek třídního fondu rovněž věnovala do společné sbírky.

Celý rok jsme pomáhali - Barunce, Viktorce, přírodě ......... a i teď nám vaše solidarita opět vehnala slzy do očí. Vybralo se neuvěřitelných 20 600,- Kč!!!!

Poprvé při sbírání peněz pro druhé potřebovaly děti pomoc rodičů. Ukázalo se, že naši žáci jsou velmi empatičtí právě díky rodinnému prostředí, kde vyrůstají a kde nejsou lidé lhostejní k osudům druhých lidí.

Částka 20 600,- Kč byla zaslána škole v obci Moravská Nová Ves. (viz příloha)

Věříme, že i díky naší pomoci se budou moci děti v této obci vrátit v září do školních lavic a žít běžný život, který jim pomůže zapomenout na tornádo a vše s ním spojené.......

Děkujeme a Moravě držíme palce.

Zaměstnanci a žáci ZŠ Pasířská

09.07.2021 - VÝSLEDKY VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY
05.07.2021 - Pomoc Moravě
24.06.2021 - Organizace výuky dne 29. 6. 2021