Mléko do škol

01/ 2020

Dobrý den,

přejeme Vám do nového roku spoustu dobrých nápadů, přátel, spokojených žáků a rodičů a také štěstí, zdraví, hodně lásky a veselých úsměvů!

Co u nás nového ve školním projektu Mléko do škol? S novým rokem nové výzvy!

·       Zlevnili jsme kunínská ochucená mléka ve školním automatu Happysnack na 3 Kč.
Jedná se o doprodej tohoto typu mléka a akce trvá pouze první školní týden od 6. do 10. ledna 2020.
Žáci i školní pracovníci si mohou vybrat neomezený počet kusů – do vyprodání zásob.
V příloze najdete letáček, prosíme o jeho vytištění a nalepení na školní automat Happysnack, popř. o vyhlášení v rozhlase. Děkujeme.

·       Od ledna nabízíme v rámci školního projektu Mléko do škol ochucená mléka – Kravíky -  českého výrobce Mlékárna Hlinsko a.s.
Mléka různých příchutí jsou trvanlivá a balená v pohodlné krabičce s brčkem.

Tyto výrobky jsou částečně dotované a lze je vybírat pouze ze školního automatu Happysnack s doplatkem žáka = 10 Kč =. Výše doplatku je stanovena výměrem MF.
Každý žák má nárok na jedno ochucené mléko za dotovanou cenu v jednom dni. Druhé mléko v daném dni si nakupuje již za plnou cenu.
Dospělí si mohou tato mléka také kupovat, ale za cenu dle platného ceníku.

Myslíme si, že jsou to změny pozitivní a že povedou ke spokojenosti nejen Vaší, ale především Vašich žáků a jejich rodičů.

Všechny informace k projektům naleznete také na našich sociálních sítích – instagram – facebook, nebo na webových stránkách www.happysnack.cz.
Velmi nás potěší, pokud na internetové stránky Vaší školy umístíte odkaz na náš web, aby rodiče měli všechny aktuální informace vždy po ruce.

Děkujeme za spolupráci a jsme s pozdravem

Kolektiv projektu HAPPYSNACK – ŠKOLNÍ AUTOMAT NA ZDRAVOU SVAČINKU

23.01.2020 - Pomozte nám-sbírka pro útulek Dášenka